| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Joii am facut pentru prima data dragoste cu prietena mea, amandoi am fost virgini, dar cand am facut parca nu simteam asa tare, de obicei pe o vorgina o doare rau, dar pe ea nu prea a duruto si nici eu nu simteam nu stiu ce. Fata 100% nu a mai avut relatii sexuale cu nimeni dar foloseste ob-uri. E posibil ca ele sa ii fi largit vaginu? Sa o dezvirgineze? Tin sa mentionez ca eu am 17 ani ea 15 face 16. Si am 16-17 cm lungime si 13 grosime.

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Ob-urile sunt de 2 tipuri, si pentru virgine si pentru cele care nu mai sunt virgine. Nu au dezvirginat-o ob-urile. Doar ca de prima data nu ai cum sa ai atat de mari asteptari. Dupa multe partide o sa simtiti placere, nu imediat. Se invata in timp. Succes

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce vreai sa simti tare? Te asteptai ca acolo sa fie vreo bariera metalica care sa nu-ti dea voie sa intri? Sa stii ca sunt cazuri cand himenul, la o fata, nu se rupe la primul contact sexual si nu are sangerari sau dureri. Folosirea ob-urilor nu duce la dezvirginare. Nu-ti face probleme, dezvirginarea se va produce la urmatoarele acte sexuale. Crezi ca beneficiarul unui asemenea moment vei fi tu? M-as mira sa fii tu.

| cristinela4 a răspuns:

Poate o durea dar îi era rușine să arate! Multă baftă și să fiți fideli!

| Gogoasa24 a răspuns:

Bagai sperma

| pirla a răspuns:

Nu pe toate fetele le doare la fel. Poate ca ea are vaginul elastic.