| AlexCelCurios a întrebat:

la 6 fete din scoala le place de mineP.S.
mie imi place doar o fata din ele.cum le spun ca nu imi place de ele in mod politicos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Le spui pur si simplu : '' Imi pare rau, dar nu simt nimic pentru tine sau nu imi place de tine in acest fel ''. Vor fi dezamagite, dar vor intelege.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Le spui pur si simplu : '' Imi pare rau, dar nu simt nimic pentru tine sau nu imi place de tine in acest fel ''. Vor fi dezamagite, dar vor intelegewinking

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le dai de inteles ca tie iti place de altcineva si ca ele sunt doar niste amice. Dar o sa fie urat daca te combini cu fata care iti place pentru ca o sa fie invidioase si relatia ta s-ar putea sa aiba de suferit. Deci nu le ranii pe celelalte!

| AndrewAndy a răspuns:

Da tu esti periculos rau