| xXx_6966 a întrebat:

La aceasta intrebare as vrea sa-mi raspunda si fetele si baietii.Deci intrebarea: Va place sa va sarutati cu orele cu prietenul/prietena voastra? Va rog sa argumentati rasunsul.
Cel mai frumos argument primeshte fundita!

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Pot sa spun ca nu am mai facut-o de mult timp, dar da e un sentiment foarte placut care iti da fiori si nu mai vrei sa se termine.Sa fii in bratele lui sa-l mangai pe gat si sa-l saruti intre timp. Uiti de notiunea timpului, timpul trece foarte repede cand te simti binehappy

8 răspunsuri:
| MadalinaAndreea_4652 a răspuns:

Dap, mie una imi place, ma apropie de partenerul meu foarte mult si este si un mod de ai arata lui/ei ca o iubesti, insa nu e singurul mod, sunt o mie de moduri de ai arata ca o /il iubesti. Asta e parerea mea! Ciao! Pop!

| Азбука a răspuns:

Tie ti-ar fi placut sa te duca un pic mai mult capul? Argumenteaza raspunsul, te rog!

| TheSearcher a răspuns:

Nu.=d. daca ai face asta tot timpul la un moment dat ar deveni plictisitor si nu ar mai avea nici un farmec. ar deveni un lucru banal. te saruti cu orele doar in acele momente in 2; 3.nici atunci nu i facu cu orele XD. lumea o cam ia razvna >.> stupida intrebare XD cu orele

| Simona a răspuns:

Da,imi place sa ma sarut dar nu sa stea cu orele cu limba-n gura mea. laughing

Cred ca avem si alte lucruri de facut impreuna, nu neaparat sa ma "pup" toata ziua.
Dar nah.asta depinde de la persoana la persoana!
:*
Numai bine!

| Perversuem a răspuns:

Da foarte mult ca uiti de tot ce ai si pe cap...si te gandesti doar la ea
simti ca nu ai picioarele pe pamant poate unde ca tin mult la ea
si nu ma dezlipesc
ori si cum recorul lui me de sarut e de 8ore si 26 de min big grin

| XyZloVeYou a răspuns:

Mie imi place sa o sarut cu orele in piz...laughing)

| CandyES a răspuns:

Normal ca dabig grin, eu am incercat si nu mai vroiam sa se opreasca laughing.e un sentimentthinking ceva de genu cand ai ceva si vrei sa fie doar al tau nu vrei sai dai drumu sa nul lasi pentru nimic si na iti ofera si placeresmug.

| VIDEODEK a răspuns:

Nu-mi place!