| robinho33 a întrebat:

La vara vine iubita mea din franta si eu imi doresc sa incep cu ea viata sexuala si ea isi doreste la fel se cam teme un pic sa nu afle parintii sau ceva ca ea s-a mutat in frata dar a zis ca si'ar dori sa o face ca a vazut ca o iubesc si ca nu sunt genul de baiat care paraseste dupa ce se intampla actul sexual.

CE sfaturi imi dati ca actul sa fie cat mai placut :X?

2 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Intrab'o asa: daca ar fi sa faci sex pentru prima data.cum ti'ai dori s'o faci?" si gatalaughing si daca te intreaba de ce te intereseaza baga si tu vrajealabig grin in niciun caz sa nu recunosti ca o itnrebi ca sa pui in practicalaughing da'i de inteles cat poti de mult ca tu n'ai face asa ceva( adica asa cum i'ar placea ei), pentru ca dupa aia o sa aiba o surpriza sa vada ca e totul asa cum isi dorestelaughing si fetelor le place sa fie surprinsebig grin

| robinho33 explică:

Ms dar asta cu vrajeala stiu cum trebuie sa fack si astea adica sunt expert dar zick pentru cei care au facut deja cum a fost mai placut pozitia misionarul asta stiu:X dar asa sfaturi