| MariusS_5528 a întrebat:

m-am vazut zilele astea cu o fata cu care vorbisem de ceva timp pe net, la intalnire a fost totul ok, m-a provocat ca sa zic asa sa o pup imi spunea ca ii e cam frig desi afara era cald si ea era mai imbracata ca mine am luat-o in brate etc,
Astazi am vorbit cu ea pe net si mi-a zis ca o cam plictisesc, vreau sa stiu cu ce gresesc? ca ii vorbesc frumos unei fete, cum ar trebui sa ma comport?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înseamnă că e idioată.
Şi nu te merită.
Dacă tu te porţi frumos cu ea şi ea te tratează astfel,clar că nu te merită.
Eu cred că ar fi mai bine să o laşi,să nu îi mai dai nici un semn de viaţă şi când i se va face dor de tine,va avea grijă ca tu să aflii asta.
Şi dacă atunci tu eşti dispus să o primeşti cu braţele deschise, este decizia ta şi îţi aparţine în totalitate.
Şi dacă nu, sunt mii de fete care aşteaptă să găsească un băiat drăguţ şi special ca tine.
Nu se termină lumea cu ea.

| Cjay a răspuns:

Daca ti'a zis ca o plictisesty dc nu i'ai zis ok vb alta data cand esti mai disponibila sa vezi ce zice? app nn tu esti bleg trebuie aia sa iti zica sa o iei in brate daca te'ai int cu ea pentru ce te'ai int sa va uitaty unul la altu.: te'i int sa o cunosti mai bine sa o pwpi sa alea nu sa te uiti la ea.

| Cjay a răspuns:

Fii si u mai indiferent putyn. fetele te testeaza frate ist nebune iti zic eulaughing)

| sdasfgasgaads a răspuns:

Ahahahah Epic Fail

| pytyk001 a răspuns:

Vorba vine ca o plictisesti a spus asa pentru ca vrea mai multa atentie din partea ta crede-ma si eu am facut asa. Oferai mai multa atentie.