| razz4ever a întrebat:

tpu,ma ajutati cu o declaratie de dragoste ceva de genul "nu toate fetele sunt la fel"? Daca ati putea pune si o imagine cu text ar fi excelent, fundawinking

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prietene un sfat, nu te umili in fata unei jigodii ordinare cu declaratie si alte chesti siropoase, unde e mandria ta de barbat? adopta atitudinea de bad boy$$$ si ai sa vezi cum fug toate dupa tini

| razz4ever explică:

Numai spune?! Eu vreau sa ii fac o declaratie...nu sa fiu un bad boy...nu ai inteles...