| andrei695948 a întrebat:

Ma cheama Andrei si sunt stabilit in Anglia si acum de sarbatori am venit la bunici sa facem sarbatorile impreuna, dar sa trecem la subiect. Este o fata pe care o cunosc de 3 ani si ca, cadou de craciun i-am luat un urs gigantic de plus, cand l-a vazut a ramas masca, a zis ca e adorabil si apoi m-a sarutat, mie imi place de ea dar nu stiu daca vrea sa fie cu mine, si mi-e rusine sa o intreb, ca daca ma refuza o sa ma simt ca o soseta folosita

Dau Funda!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai castigat un sarut cu un urs gigant de plus,acum trebuie sa castigi fata cu curajul si franchetea ta!
Nu te pierde si incearca,daca tu nu vorbesti,ea nu iti poate ghici intentiile,desi are banuielile ei.
Confirma-i-le si cere-i sa fie prietena ta, invit-o la o ciocolata calda sa fiti doar voi doi si, in cuvinte mici, privind-o in ochi si incalzindu-i palmele in mainile tale, spune-i ca o vezi ca pe cea mai perfecta fiinta de pe pamant si ai fi cel mai fericit daca ar accepta sa devina prietena ta!
Curaj!
Si Craciun fericit!
happy

| CheLoo23 a răspuns:

Mai nu trebuie sa fi o soseta folosita laughing e prea frumos cadoul pe care ii l-ai facut esti un adevarat Casanova acum tot ce trebuie sa faci este sa mai astepti nu te grabi mai incearca sa o scoti la un suc sau la Mall sau eu stiu dai atentia de care ea are nevoiewinking prietene fata asteapta doar de la tine
cu alte cuvinte Fata te vrea pe tinewinking nu mai sta pe ganduri faci miscarile si ai sa vezi ca probabil vreo prietena de a ei sau chiar ea va veni la tine si iti va spune ca te vrea sau ca te place pe tinewinking ai grija gandeste bine ceia ce faci inainte sa nu cumva sa strici ceva mult noroc Bro happy