| MihaiAlin2000 a întrebat:

ma gandeam ca ma puteti ajuta, am o problema.
Imi place foarte mult de o fata dar nu pot sa ii spun asta, si a spus un alt idiot in locul meu asta si acum cred ca e suparata pe mine, vreau sa ii spun asta in fata, dar nu stiu. ma rusinez repede, si cred ca ii place de mine dar nu stiu, ma blochez cand o vad si nu pot sa ma indrept spre ea sa ii spun ceva, imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Amice, cea mai mare greseala este sa lasi pe altii sa spuna lucrurile in locul tau. Eu cand eram mai mic am pierdut o fata de care imi placea dintr-un motiv asemanator pentru ca imi era rusine sa ii spun ce simteam si ma gandeam ca nu are cum sa ma placa. Doar ca la mine, prietenul meu ii placea de ea si m-a pus pe mine sa ii dau o scrisoare de la el, bineinteles era fericita cand m-am dus la ea, apoi cand i-am zis ca e de la ala s-a suparat si aproape ca a inceput sa planga. Scuze de poveste big grin ce vreau sa spun, mai ai sanse cu fata asta daca o lasi mai usor, nu trebuie sa ii spui direct "fah te plac, tu ma placi?" cel mai frumos este sa intri in joaca cu ea, sa o tachinezi, sa nu pari ca un disperat si apoi o inviti la un suc, discutati normal despre orice, si daca accepta lucrurile astea inseamna ca te place si nu poti decat sa ii spui ca o placi mult happy bafta multa have fun sa ne spui dupa daca ai rezolvat ceva tongue

3 răspunsuri:
| kokos07 a răspuns:

Pai nu stiu ar trebui pur si simplu sa iti iei inima in diniti si sa mergi la ea, daca nu risti nu castigi, poate nu ai nimica de pierdut sau ai putea sa o inviti undeva, numa voi 2 happy daca nu merg astea atunci eu zic sa bei putin inainte sa vorbesti, sa iti faci curajlaughing

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana te deblochezi si o fura altul.

| cristianboss12 a răspuns:

Incearca sa ii trimiti o scrisoare