| Alin643388 a întrebat:

mă numesc Alex am 18 ani si acum 1 an si ceva am fost cu o fata pe care am iubit-o mai mult decât orice și nu știu exact de ce a ales sa plece, între timp am mai avut o relație nu a mers si etc.Problema este că m-am întalnit cu ea din greșeala prin sat si m-a bagat în seama si mi-a propus să ma duc la ea acasa noaptea, am acceptat stiind ca aceasta avea o relație de 8 luni cu un alt baiat si am facut-o si mi-a zis ca tot eu am ramas singurul și ca ma iubește mai mult decat celalalt si dupa ce am plecat că abia m-a lasat sa plec m-a ținut strans în brate mi-a zis ca ma iubește mult de tot si ca mai bine îmi da block peste tot sa nu mai vorbim. Nu știu cum sa va zic dar ma simțeam iubit, simțeam ca ma iubeșe mai ales ca eu am stat 2 ani cu ea si dormea la mine mereu și deja ne sțiam tot,oricum m-am obișnuit,dar nu înteleg ce este în mintea ei,mi-a zis ca ei nu-i este greu sa o faca cu el dar se gandește la ce am zis eu,eu zicand,,daca vrei sunt primul și ultimul daca se va întampla sa o faci cu alt baiat nu vei mai avea ce cauta lângă mine"si a zis ca se gândea mereu la chestia asta că poate vrea sa se împace cu mine, ma jur si acum si oricând ea va fi în sufletul meu nu știu dar simt cu adevarat ca o iubesc, înainte sa-mi dea block mi-a zis daca aș mai vrea să mă împac cu ea de multe ori dar nu am răspuns la întrebare, aveti idee ce sau o parere ce se întâmpla? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Bună am citit povestea ta și sincer parcă mă uitam la serialul meu preferat nu sunt în măsura să dau sfaturi și nici nu știu foarte multe lucruri despre iubire și multe altele dar voii sunteți încă copii și aveți viața înainte și din câte observ eu tu încă o mai iubești și ea la fel pe tine eu zic să fiți împreună și mai târziu vedeți ce va mai fi de ce să îți pară rău că nu ați încercat ști exista vorba aceea toate vin și se duc precum vantul restul nu contează voii să fiți fericiți așa ca numai sta pe gânduri și du-te la ea sper sa aud ca sunteți împreună toate cele bune iți doresc happy

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ce sa se intample infara faptului ca tu o placi, ea zice ca te place, vrea sa va impacati dar tu ca fraierul nu i-ai raspuns la mesaj cand te-a intrebat daca tu ai mai vrea sa fii cu ea? Trebuie sa vorbesti cu ea si sa ii spui ce simti, ca vrei sa va impacati si sa vezi cum decurg lucrurile.

| Alin643388 explică (pentru Aasdfghj):

Dar totuși ma gândesc logic, primadata m-a lasat balta cand o iubeam cel mai mult si acum vrean sa vina în bratele mele pentru ce si daca m-ar iubi cum zice de ce mi-a zis ca mai bine nu mai vorbim e ciudat si mă jur eu sunt o fire foarte protectiva știe asta si m-am dus la ea mai mult sa vad daca e bine nu sa profit de ea știe ca îmi poate zice orice ținand cont ca toți stiu ca ea este virgina si eu am facut o cu ea acum 3 ani si nu am zis nimic...

| Adry05 a răspuns:

După pauza asta a apucat-o doru de tine. contează de ce v-ați despărțit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dupa tren si dupa femei sa nu alergi, vin altele. Ciorba reincalzita nu mai are gust bun.

| Capsunadulce a răspuns:

Hey, încearcă să te gândești la cate fete poți avea și nu e cu nimic mai speciala dacă își bate joc de sentimentele și răbdarea ta, dacă vrei să o uiți încearcă să pierzi orice legătură cu ea, dacă o vrei înapoi nu te prea pot ajuta, o astfel de persoana va face exact la fel de fiecare dată și cu cat va vedea mai mult ca ești dependent de ea, cu atât mai mult isi va bate joc, nu am tocmai varsta necesară să îți dau sfaturi dar asta am observat la tipul ăsta de oameni