| ContAnoNiMMM a întrebat:

Ma numesc Daniel, am 16 ani, si am si eu o mare problema legata de penisul meu.
"Capul" ma doare foarte tare. Ma doare in sensul ca nu il pot atinge deloc, deoarece simt o durere insuportabila.
Trebuie sa mantionez ca am 1.82 m si 84 de kilograme, pe partea de jos a capului am niste bubite mici de culoare crem, numite "papule" parca, iar pe pielita din spate am tot asa ceva de genul, pe internet am gasit ca se numesc puncte Fordyce.
Ca sa ma spal in asa fel incat sa nu ma doara trebuie sa pun sapun lichid pe cap si sa frec pana se curata.
Ce as putea face ca sa imi treaca? Dau funda celui mai bun raspuns ????????

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai complet, complex si corect raspuns este unul cat se poate de scurt si concret. Trebuie sa te prezinti la UROLOGIE pentru a fi consultat de medicul specialist in astfel de probleme. Sanatate!

| sofisis a răspuns:

Mergi urgent la urolog.

| Teo29 a răspuns:

Dermatolog, cauta unul bun si du-te fara rusine!
Nu te trata dupa google...