| Marius1902 a întrebat:

Ma numesc Marius, Am 18 ani, iar ieri Iubita mea m-a intrebat daca Sambata vreau s-o facem pentru prima oara la mine acasa.Nu Puteam sa o refuz! crying...I-am spus "Ok", dar am o mica problema sad...Nu stiu unele lucruri crying
1.Ar trebui sa o ia in gura? Repet!(este pentru prima data) Intreb pentru a nu se simti jenata!
2.Ar trebui sa ii fac oral?
Daca mai stiti si alte lucruri de baza care ar mai trebui sa le facem spuneti-mi Va rog!

P.S. Fara caterinca va rog!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergeti si totul va veni de la sine.Iti va spune a doua oara daca si ce nu i-a placut.P.S.Copii sa o faceti cu caciulita.Stii ce e aia?

| OOOLEOOO a răspuns:

Descarca gratuit PDF-ul "Ghidul virginului" happy

| Noone4u a răspuns:

Totul vine de la sine, insa daca ea nu vrea sa iti faca sex oral nu ar trebui sa o obligi, mai bine o intrebi sau o lasi pe ea sa vezi daca o va face sau nu. Iar, tu ar trebui sa faci la fel, din cate ai zis tu, sa faci sex oral unei fete ar fi cam pentru prima oara, incearca o data daca te tenteaza, iar daca iti place, continua. Succes! happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam asta ar trebui sa stii.
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Răspuns utilizator avertizat
| xZIonutZx a răspuns:

Ea e virgina? daca si ea e nu-ti face griji happy totul vine de la site big grin

| babyyyyy a răspuns:

Ai tu gagica si nu stiu eu.

| dragosav a răspuns:

Toate astea dar lasa sinele tau sa o faca