| val31989 a întrebat:

Salut,TPU, ma puteti ajuta cumva?
La mine in clasa exista un baiat care ma simpatizeaza (sau nu stiu ce e in mintea lui),si nu ma inteleg defel cu el,nu ca nu ma inteleg,dar nu prea imi place sa vorbesc cu el,fiindca nu-l simpatizez deloc.
Nu pot scapa de el,imi scrie pe internet,astazi chiar a incercat sa ma imbratiseze,nu stiu ce e in mintea lui,insa eu il urasc, ma enerveaza foarte mult!
Va rog multtt... ajutati-ma sa scap de el!
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Cu cât te enervezi mai mult, cu atât el o să te enerveze mai mult. Știi care e cheia? Indiferența. Rămâi indiferentă în fața lui și o să se plictisească. Baftă!

| val31989 explică (pentru anonim_4396):

Merci,dar deja nu-l mai suportsad

5 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Nu-i trage atentia.

| val31989 explică (pentru Sofia08):

Dar nu pot...ca ma enerveaza tare

| neutrino a răspuns:

Ai 13 ani, este timpul sa inveti ca o fata trebuie sa impuna respect fata de cei din jur. Fetele sunt tratate de baieti dupa felul cum ele se manifesta. Ignoranta e una din metodele care dau rezultate. Bafta.

| val31989 explică (pentru neutrino):

Mersi,dar nu toti baietii se comporta asa cu mine, numai el, asta ma enerveaza foarte tare