| lovemusiiiiiiiic a întrebat:

Ma simt ciudat de cateva zile, din punct de vedere al "iubirii" sa zic. Sunt genul de fata, care isi planuieste viata, si care isi doreste un viitor frumos, si fara chestii ciudate. In primul rand am fost criticata de multe persoane, datorita ideii mele, ca dupa ce o sa termin liceul, o sa fac o facultate, o sa imi caut un job pe domeniu si DUPA o sa imi fac o familie. Toti baietii comentau de aceasta "idee stupida" pentru ca ai putea sa iti cauti iubirea si sa te casatoresti si in timpul facultatii. Eu nu sunt ca altele, eu vreau sa am un curs al vietii diferit, avand in vedere ca si parintii mei ma sustin si ei sunt si au fost genul de persoane, care sa puna cap la cap, fiecare moment important al vietii, pentru un viitor frumos. Am avut o relatie, stupida, care nici macar nu ar fi avut sens.

Si problema mea este ca am un coleg si prieten foarte bun, de la alta clasa, dar noi suntem rude. Unul dintre printii meu, nu stiu exact, l-a tinut in brate la botez, si noi am devenit rude. Ne vedem in fiecare zi, si am ajuns sa tin la el, chiar sa ma gandesc, la persoana lui, si la cat de bine ne inetelegem, insa noi nu putem fi impreuna.

Alta problema este ca noaptea trecuta, am visat pentru a doua oara, ca ne sarutam, nu stiu de ce. Nu ma gandesc chiar mereu la el, dar un sentiment de suparare simt ca imi sta in gand mereu. In acelasi timp, eu tin si la alt baiat, dar e mai mare decat mine, si nu stiu daca vom fi vre'odata impreuna.

Va rog sa imi spune'ti cam ce as putea face sa scap de ideea asta, si sa nu ma mai gandesc la el! funda.

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Citind primul paragraf m-am regasit in felul in care ti-ai planificat viitorul asa gandesc si eu! Mult succes in viata!

| lovemusiiiiiiiic explică (pentru shtephie):

Multumesc, la fel Stefana. :*

| Deedeek a răspuns:

E simplu. Problema ta e una de nivel 12 (e complicat sa iti explic tot, fii atenta). Gandeste-te la el, in baie, in boxeri, in timp ce se barbiereste, dar tu nu stii ca e acolo si intri peste el. El adopta o pozitie foarte sexy, isi da jos boxerii, iti zambeste provocator, iar apoi se aseaza pe wc si se caca. Asta sigur o sa te ajutehappy Funda?

| Petrica44 a răspuns (pentru Deedeek):

happy Esti de beleeeeeeeeeeeeaaaaaaa! happy

| Auslesse a răspuns (pentru Petrica44):

laughing

| lovemusiiiiiiiic explică (pentru Deedeek):

Siiiigur. rolling on the floor)) Merci. Chiar mi'ai ridicat moralul. laughing

| RAY a răspuns:

Gandesti foarte matur bravo tie si eu mi-as dori asa fata nu-i baga in seama, nu poti face asa ceva, il placi pe baiat o prietenie nu-i ceva rau draga dar nu relatii sexuale, ai grija te avertizez ca iubirea doare foarte tare daca deja suferi mai bine l-ai lasa decat sal lasi mai tarziu daca vezi ca nu-i de tine