| Anonimul1233 a întrebat:

Mâine vine un coleg la mine sa doarma. Eu vreau sa ii ating penisul sau sa il vad. Nu sunt homo sa ii cer asta, Dar sunt curios. Am iubită. Cum fac să doarmă bine sa nu il trezesc? Sau ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Bandit ești tu! happy
Ar ajuta să dormiți în același pat. Când dormim, ne mișcăm brațele sau picioarele în diferite poziții. E ceva natural. Așa că, ce poți face este ca "accidental" mâna să-ți "cadă" în zona genitală. Dacă nu reacționează, înseamnă că doarme adânc. Poți ține mâna acolo o vreme, după care schimbi poziția corpului tău, iar apoi încerci din nou, de data asta cu mâna căzându-i pe penis sau foarte aproape de el (mai ales dacă e erect). Dacă nu-i place, pur și simplu își va schimba poziția. Faptul că se întâmplă în somn îi oferă o "nevinovăție" și e.
No, uite că acum sunt și eu complice laughing
P.S. Poate ne spui cum a mers laughing)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Leaga l de pat

| HadesSs a răspuns:

Intreaba-l poate o sa fie de acord, daca nu e de acord zii ca ai glumit laughing