| MariaMariaMariutza a întrebat:

Mama are un prieten si parca nu imi place cand se pupa

cu el in fata mea!

De exemplu am fost la o colega de-a mamei si am stat o sapt mama a venit sambata sa ma ia si a stat pana luni si sambata cum am stat pana tarziu am pus muzica... si sotul cologei a mers pana in bucatarie si am mai ramas eu!

Cred ca mama crezand ca nu o vad s-a pus prietenul ei peste ea si a inceput sa o sarute pasional!

In fine mai tarziu a spus mama csa merge in bucatarie cu Clau

(prietenul ei) sa mai stea putin cu el si s-a dus si colega(Miha)

cu sotul(Gabi)!

A venit mami la mine si a spus ca in 5 min vine era 1 noaptea sau 2 si mami a venit la ora 5 dimineata dar ea a fost in alta camera si cine stie ce au m-ai facut...

Ma rog... acuma 3 duminici a venit iar Clau dar ei nu au mai mers in alta camera ci in pat cu mine si au incepyt sa se pupe...

Aseara mami a vorbit cu Clau desigur ca vorbeste cu el mai mult decat cu mibe cu el vorbind la telefon si ei cunoscanduse de 4 saptamani! Ea merge in alta camera ca nu stiu ce avea sa ii spuna dar a spus ca ea imi zice orice si ca sunt cea mai buna prietena a ei si eu cred ca la 11 ani sunt destul de mare ca sa inteleg eu m-am maturizat foarte repede pentru ca tatal meu natural o batea... Va roog daca nu vreti sa imi ascultati povestea nu mai veniti cu vbst cu mama ta sau chestii de genu ca degeaba vorbesc!
In plus a venit alaltaieri la noi si au inceput parca sa faca amandoi desiguri in alta cameara parca gemeau si mama a vorbit aseara cu el si l-a intrebat cum s-a descurcat pentru pruima oara si nu stiu daca stie cineva ca este un derial pe prima sex and the city si mama s-a uitat cu toate ca ea spunea ca ii este scarba de chestiile astea si el mai vrea un bebe sa faca data viitoare cand vine dar mama a zis ca ea ar vrea dar ea are o problema si trebuie sa mearga la doctor ea a avut sarcina extrauterina
P.S ei se cunosc de o luna si cateva zile

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Treaba lor ce fac, dar ar trebui sa aiba bunul simt sa nu se desfasoare in fata ta. Daca asta le lipseste, da tu dovada de mai mult, si lasa-le spatiu, paraseste camera.
Ar fi bine sa clarificati si lucruri legate de - daca va fi sa ai un fratior - cum ar fi de timpul pe care va fi necesar cateodata sa stai cu el. Sa nu te trateze ca pe o babysiter cu program prelungit si fara salariu, pentru ca - la fel cum au ei, ai si tu niste nevoi.
Este normal pentru o fata sa stea cu, si sa aiba grija de fratiorul ei mai mic, dar nu este normal ca parintii sa impuna acest lucru.

| Danysan a răspuns:

Asta tine de cat de simtita e mama ta sau ei amandoi.Nu cred ca e bine sa-i spui direct dar poti sa bati un apropo.Gen:Vad ca nesimtirea la unii e asa mare incat se ling unde vor ei si cum au chef fara a mai tine cont ca nu sunt singurii in casa laughing

| Jojiza a răspuns:

Roag-o pe mama ta sa fie mai distanta cu el cat esti in preajma, spune-i ca te simti incomoda in situatia asta! Fii deschisa, spune-i ce simti. Bafta!

| Ionut2010vali a răspuns:

Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curva Mata e curvavMata e curvavvvMata e curvavMata e curvaMata e curvavvMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curvaMata e curva