| Leo150201 a întrebat:

Mi-am facut prietena si problema este ca nu stiu sa sarut si imi este frica sa nu rada de mine!
Va rog, ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Aww, ce dragut! Hei, decat sa treci direct la sarut de prima data, ai putea sa incerci mai intai cu un pupic pe buze. Dupa ce te vei obisnui cu asta, de la sine vei reusi sa o saruti fara prea multe batai de cap. De ce sa rada de tine? laughing Nimeni nu s-a nascut invatat si poate nici ea nu e asa experta. Esti la inceput, nu trebuie sa te framante asta. In putin timp o sa poti deveni chiar expert smug. In orice caz, cu curaj si fara teama! happy

4 răspunsuri:
| Myname950205 a răspuns:

Incearca iti saruti mana si ai sa inveti, nu e mare inginerie. Bafta

| greyhound a răspuns:

E o mare posibilitate ca nici ea sa nu stie. Relax and go with the flow

| Madayna a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat. Nu o sa rada de tine pentru ca banuiesc ca nici ea nu e vreo experta in asa ceva si o sa invatati impreuna. Bine-nteles ca nu o sa-ti iasa din prima dar incet incet o sa inveti.

| rotopercutor a răspuns:

Ai di puIa ta, deci asculta aici, inainte de culcare iei tubul de pasta de dinti si te ungi pe buze si le lasi asa peste noapte, toti stim ca respiratia urat mirositoare e groaznica...