| AleXu224 a întrebat:

Mie imi place de o fata (bine asta e de la inceputul anului) dar nu stiu cum s-o fac sa ma placa si ea pe mine.
Stiti ceva cum so atrag?
Scuzati categoria happy

Răspuns Câştigător
| NataliaElena22 a răspuns:

Din ce in ce mai multe persoane care pun aceasta intrebare.

Fa ce te taie pe tine capul, cum crezi tu ca este bine. Si va fi bine happy Daca nu va fi, inseamna ca nu este ceea ce cauta aceea fata.

Nu trebuie sa o atragi cu ceva neaparat, daca si ea te placa, fii sigur ca si ea te-a observat.

Nu o sa poti sa stai tot timpul, la fiecare problema, cearta, sa-i spui " stai sa-mi intreb prietenii dupa TPU. " fii TU. fii ORIGINAL.

Mai intai, intereseaza-te daca are prieten. Daca ai "verde" poti incepe, bineinteles cu inceputul, cu un buna, cu un ce faci, cu un facebook, cu un nr de telefon, cu intalniri.
Nu trebuie sa te grabesti din a2a zi sa o intrebi daca vrea sa stea cu tine. Nu o dispera in mesaje, las-o sa-si doreasca si sa astepte telefonul tau nu sa zica " off, iar ma suna, ce-o mai vrea ..hai sa-i zic ca fac baie "

Bafta.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand te vei face mare, ai sa intelegi ca nu poti avea o prietena, daca fata nu te place.

| Gimiki97 a răspuns:

Pai dupa mine ar trebui sa e bagi in seama cu ea si sa ii ceri adresa de yahoo sau facebook si sa incepi sa ii pui diverse intrebarii sa vezi daca aveti ceva in comun dupa potii sa ii ceri numarul de telefon, sa o inviti la un suc sa va cunoasteti mai bine dar mai intai sa ii dai intalnire trebuie sa o intrebi daca are prieten ca poate iese rau. Bafta!