| Nigahiga a întrebat:

multumesc pentru raspunsurile la intrebearea mea trecuta. mai am una
Deci i-am spus celui mai bun prieten ca sunt gay si el e ok cu asta dar astazi dintr-o data m-a sarutat! eu il admiram de mai mult timp dar astazi... nu mai puteam sa ii da drumul iar el acum spune ca a fost un impuls si ca e str8
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Lasa-l sa-si revinawinking
o sa fi-ti bine

9 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Sa ii respecti optiunea

| Coryyyyy a răspuns:

Ce frumos :'(

| Nigahiga explică (pentru Coryyyyy):

Emi ti-am dat add la mess despre ce vr sa vb?

| Coryyyyy a răspuns (pentru Nigahiga):

Care e id-ul tau?

| Nigahiga explică (pentru Coryyyyy):

Trimite-mi tu measj ca nu vr sa il expun aici cine stie ce se intampla dupa.

| ursachy a răspuns:

Data viitoare fa-i sex oral prietenului tau o sa-l surprinzi. o sa fie foarte cool. iti zic eu

| Coryyyyy a răspuns (pentru ursachy):

Da...o sa-l surprinda

| Bunel a răspuns:

Dafuq did I just read!?

| Nigahiga explică (pentru Bunel):

Wow. 9gag acum toata lumea stie de site si app ai citit o problema din viata mea care mereu a fost '"fucked up"