| HeavyStar a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep.
Imi place de o fata la scoala, dar eu sunt mai retras asa, mai golanas, am un prieten care il consider ca fratele pe care nu-l am.
ne ajutam la bine si la greu.
Ma-m indragostit de o fata care ei ii place de un boschetar de la noi din cls si cand vad ca ii face ochi dulci aluia mor de necaz.
ziceti-mi si mie ce sa fac sa o cuceresc...
astept raspuns dau funda.

Răspuns Câştigător
| Joker1958 a răspuns:

Pai analizeaza situatia, vezi ce face el de il place sau ce ii place ei si incearca sa o faci sa fie interesata dar in acelasi timp fi discret nu o baga prea mult in seamawinking

1 răspuns:
| HeavyStar explică:

Mersi joker am rezolvat, am invitato la un suc sambata si am vb pe mess si parea interesatatongue, sper sa-mi reuseasca.
Ai FUNDA!