| XcritiX a întrebat:

nu stiu daca am pus la categoria corecta dar asta e... se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce cadou sa iau prietenei mele... tinand cont ca am 14 ani si nu dispun de foarte multi bani dau funda celor ce dau cele mai multe sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| deearrr a răspuns:

Hmm,e adevarat ca inca la varsta asta nu ii poti lua ceva foarte sofisticat,insa chiar ar merge probabil o floare insotita cu o plimbare prin oras,un suc,ceva de genu! ori ii poti cumpara o bratara simbolica cu initiala numelui tau eventual sa-i aminteasca continu de tine sau chiar si-al ei,sau,poate fi chiar si-o simpla inimioara,ideea e ca va fi de la tine si va aprecia, iar in ultima instanta daca vrei ceva putin mai sofisticat ii poti lua un lantisor dragut sau o pereche de cercelasi de argint, sau un tricou dragut...nah eu una la varsta ta pe ideea asta as merge! bafta! si nu uita k indiferent ce-i vei lua va aprecia in special gestul!

| XcritiX explică (pentru deearrr):

Multumesc deearrr m-ai ajutat foarte mult de aceea ai primit si fundita happy

4 răspunsuri:
| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Ideal pentru Persoana Iubita http://ideidecadourionline.blogspot.com

| Banutza a răspuns:

La 14 ani cred ca este o porcarie sa te gandesti la ziua indragostitilor...dar ca sa iti fiu de folos ti-as recomanda sa ai cumperi ceva simbolic cum ar gi o floare sau ceva de genu.

| iAngel a răspuns (pentru Banutza):

O floare artificiala poate, stii ce inseamna simbolic? Crezi ca floarea aia va sta vesnic? Simbolic : bratara, lantic.