| IonutCiobanescu a întrebat:

nu stiu daca e chiar o problema, penisul meu cand e in erectie puternica, are o pozitie in sus, nu e ca la altii sa stea drept ma refer sa stea cum trebuie, sa stea in mijloc nu stiu cum sa spun, daca-l pun cu forta pot sa l tin dar nu prea mult ca simt un pic de durere, parca l blocheaza ceva, mie mereu in chilotii penisul mi-e in sus, daca e nrormal, n am inceput viata sexuala, am 17 ani, da m-am masturbat destul de mult

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul dupa ce intra in erectie, poate sa aiba o forma dreapta, sau mai mult sau mai putin arcuita, curbata si indreptata in absolut orice directie posibiala (sus, jos, dreapta, stanga sau intre ele). Atat timp ca pozitia penisului intrat in erectie, NU influenteaza, ingreuneaza sau impiedica intretinerea unor acte sexuale considerate satisfacatoare, pana in acel moment NU este nici cazul sa-ti faci probleme si nici sa te stresezi ori ingrijorezi de forma, aspectul sau directia inclinarii barbatiei tale. Multa sanatate!, big grin

| darrio2007 a răspuns:

E bine ca sta in sus. Chiar daca nu te masturbai, el tot in sus trebuie sa stea.

| Sofer a răspuns:

Nu cred ca daca iti in sus reprezinta o problema atat timp cat iti poti face treaba cu el.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa stea cum o sta. Numai sa stea ridicat ca un catarg si sa fie capabil sa satisfaca pe iubita ta.