| Alinnnstefannn a întrebat:

nu stiu daca este categoria corecta dar vreau sa va întreb daca stiti vreo aplicatie pentru filme xxx adica sa le salvez în telefon si sa pot sa ma uit la ele si cand nu am net
Merci ca ati avut rabdare sa cititi atat

Răspuns Câştigător
| MaTeOGG a răspuns:

Sa sti ca Pornhub are o functie de a instala filme porno direct pe telefon fara nevoia unui Pc Laptop Usb etc

1 răspuns:
| SG1995 a răspuns:

Nu cred că există aplicație de genu, dar poți descărca de pe net pe laptop/PC iar din PC prin intermediu unui USB le bagi în telefon.