| bsb a întrebat:

O intrebare mai putin normala. Am o prietena, si suntem de mult timp impreuna. Dar nu prea o mai iubesc si ea la fel cred. Vreau sa incerc sexul si cu alte fete. Credeti ca daca o fac cu altcineva, fara ca ea sa afle... este ceva rau? whistling

Răspuns Câştigător
| Roxyuy a răspuns:

Incearca, poate asa o sa-ti dai seama ca tot ea e mai speciala pentru tine.

9 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Da, este. Spune-i in fata ca nu o mai vrei si gata. Ce e asa greu?

| Ofiintă a răspuns:

Ce intrebare,
Stiu ca esti baiat ca si multi altii si daca n-o placi de ce n-o parasesti, uite poate o sa se intample vreodata in viata ta sa te indragostesti de o fata care sigur nu te va vrea afland ca tziai inselat cu alte fete cealalta iubita
Te despartzi de ea si totul va fi okwinking

pa, pa

| bsb explică:

Am zis ca n prea o mai iubesc. dar tin la ea enorm. mergem impreuna in excursie peste aproape 1 saptamana si am programat asta de... luni intregi. nu vreau sa o fac sa sufere nici ea dar nici eu. probabil ca dupa excursie... asa la ceva timp, ii zic. dar speram ca poate in excursie imi va aduce aminte de ce prima data m-am indragostit de ea.ms pentru raspunsuri tuturor

| tpu2011_1353 a răspuns:

Daca n-o mai iubesti spune-i verde-n fata si in cazul in care ti se va face dor de ea.iti musti buza.happy Mult noroc.

| ada_8825 a răspuns:

Da, este ceva foarte rau.De ce vrei sa-ti bati joc de aceea fata? Ar trebui sa vorbesti cu ea si daca spui ca nici ea nu te mai iubeste nu o sa fie o discutie incomoda si sa-i spui ca nu nu simiti ceea ce simteai la inceput.

| bsb explică:

Stiti, atunci cand vine vorba de altii, e usor de zis. Dar am trait vremuri frumoase. Si de dragul acelor vremuri incerc sa mai dau sanse acestei relatii. Am zis ca mai tin la ea, dar nu ca la inceput.

| Lummy a răspuns:

Ea daca ar face acelasi lucru tie ti-ar placea?

| PrecioussGirl a răspuns:

Daca zici ca mai tii la ea atunci nujt faceti ceva nou ca sa zic asa.
poate ar trebui sa vorbesti mai mult cu ea etc.
ori ea ori altele.happy
si da este un lucru rau ca vrei sa o inseli.

| Cătălina a răspuns:

De ce sa o ranesti? Pentru ca nu o mai iubesti ca la inceput? Sau crezi ca daca ii faci asta, mizezi pe faptul ca nu mai sunt aceleasi sentimente, nu mai sufera? Este total gresit sa crezi asta!

Mai bine desparte-te pe cale amiabila, si apoi vei putea s-o faci cu altele cat timp vei dori!