| Sebastian222 a întrebat:

o mica problema eu (stau la tara) ea (sta la oras) noi ne mai vedem cand vine ea aici la bunicii ei la tara si ne intelegem bine dar de la un timp s-au petrecut multe.1 mama ei nu mai imi dadea voie ca sa vorbim deoarece cica mama mea a zis ceva vorbe prin sat(da eu nu cred asta)sad deoarece stiu ca nu a zis nimic rau, si alta cearta era tot din cauza ca mama mea cica a zis ceva vorbe...iar acum mama ei ne lasa sa vorbim da doar ca prietenistraight faceeu o iubesc mult si ea.cum as putea sa fac ca sa recuperez relatia pe care am avut-o mai demult?puppy dog eyes fundalove struck

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Deci laughing) si eu sunt ca tine eu la tara ea la oras si ne vedem cand vine ea la bunici, doar ca eu nu am problema ta cu mama ei.

Pai cum as putea sa te ajut asta depinde ca ea sa incerce sa vb cu mama ei ceva poate a suparat-o si tu ar trebui sa vb cu ea si sa-i spui ca mama ta nu a spus nimic prin sat.
Si intreab-o si pe mama ta daca a zis ceva si fii serios cu ea ca ea sa nu te minta.
Asta ar fi singura modalitate, si dupa ai putea sa-i demostrezi mamei ei cat de cuminte si gentleman esti si cat de grijuliu ca sa-si faca o alta impresie despre tine.
Sau se mai poate intampla sa-si revina ea sa-si dea seama ca a gresit, poate ca asta a luat-o pe nepregatite si cand a auzit de lka cineva din sat asta s-a enervat si acum se comporta asa dar se poate sa se calmeze pe parcurs si sa-si revinabig grin
Mult succes sper sa fie bine in finaltongue

Sper ca te-am ajutatbig grin

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si ai incredere in ea, ma bucur, eu nu as avea incredere in cineva aflat la distanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. mama ei nu te vrea pentru ea pentru ca te considera un baiat de la tara si pentru fata ei vrea ceva mai bun.
2. pune-ti in minte sa ajungi departe sa iti permiti multe si atunci or sa se schimbe lucrurile.
3. acum nu poti face nimic.

| Sebastian222 explică (pentru anonim_4396):

Asta cu mama ei nu e adevarata ca stiu eu astahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Trippy a răspuns:

Trebuie sa fi direct. Vorbeste cu ea si cu mama ei.

| visez a răspuns:

Daca intr-adevar si ea te iubeste precum o iubesti tu, formati o legatura prea stransa sa poata fi rupta de cineva, din pacate nu ai ce face momentan, dar pe viitor iti recomand sa incerci ca tot ce vorbesti cu ea sa ramana intre voi (un prim pas catre maturizare, nu trebuie sa stie X ce discutii aveti voi) si in rest, lasa timpul sa lucreze pentru voi, o sa fie si soare
Salut