| anonim_4396 a întrebat:

o sa va pare banal dar am nevoie de sfatul vostru.sunt intro relatie cu o fata de citevai luni ia are 15 ani si eu 18. o iubesc foarte tare si vriau sa-i propun sa facem dragoste (sex),sa ma simt si eu mai barbat da si ia e foarte atragatoare,dar nu stiu cum sa incep si nu stiu cum o sa reactioneze ia, ma te de faptul ca o sa creada ca vriau doar sex de la ia, ia nu a avut niciodata o relatie intime. ajutati-ma cu vreun sfat Multumesc pentru intelegere

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să facă sex cu unul care nu știe să scrie corect gramatical?
Mai mergi pe la școală și las-o în pace!
Pe tine te interesează să fii mai bărbat, să faci experiență sexuală!
Pa, pa.

| DIMAPANTA a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Eu am pus o intrebare normala da nu ca am scris eu normal eu ti-am cerut sfatu da nu sami tii replica

| Legiuitoarea a răspuns (pentru DIMAPANTA):

Bună.
Rămân la părerea mea: învață să scrii corect gramatical și apoi să te mai gândești și la un contact sexual!
Apropo, ce metodă contraceptivă știi să folosești și care o pui și în practică?
Pa, pa.

| CrazyTeenager a răspuns:

Invata limba romana laughing.

| OnuOnulică a răspuns:

Frate serios are 15 ani laso naibi de treabă dacă o lași gravidă ce o să zică tacsu...
Nu poți să mai aștepți și tu 3 ani?

| ywar a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa faci sex salbatic cu cartea de romana, culegerea de probleme de matematica, informatica -- nu de alta dar se apropie BAC-ul si simularea bate la usa.
2. Tu nu o iubesti mai baiatule, tu vrei sa o capsezi. La 18 ani iubire mistuitoare pentru o fata cruda de 15 ani. Dar hai sa-ti spun eu cum sta treaba: Sari tu pe ea poate primesti premiu o condamnare cu inchisoare daca ea are boala pe tine si te da la politie. Si baiatule un NUP s-ar putea sa te coste 80.000, 90.000 de coco? Au ai tai bani astia sa te scoata? Hai gandeste-te si pe urma iti mai vine sa faci sex cu ea? [minora fiind]

| Luckan110 a răspuns:

In Finlanda nu ai voie sa faci copii daca esti analfabetlaughingde ce nu te muti in Finlanda, o sa traiesti bine acolowinking