| Nuvreausapunnume342 a întrebat:

Pai am sa incep cam asa. Aseara m-am masturbat dar timp de 4 ore. O masturbare de aia. "taraneasca" cum s-ar spune.Azi dimineata cand am fost la WC sa imi fac nevoile, am observat ca penisul meu are capul umflat adica pielea era foarte groasa.Adica daca o dadeam in jos pielea si o dadeam inapoi, se facea foarte groasa adica nu venea pe tot penisul. Tin sa mentionez ca mi-a trecut dar vreau sa stiu motivul la care mi s-a intamplat asta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Iritație din cauză de frecare intensă fără lubrifiant.

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Tot ce-i mult strica.
Si sa mai stii ca taranii sunt mai destepti ca tine: se masturbeaza doa cat sa ejaculeze pentru descarcare sexuala si nu li se umfla preputul si nici capul penisului. Ca nu au timp ca tine, 4 ore, ca au mult de lucru.laughing

| Nuvreausapunnume342 explică (pentru CodrutElian1990):

Pai eu m-am masturbat pana am ejaculat.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Nuvreausapunnume342):

Si doar dupa 4 ore de frecare ti-a iesit sperma?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Nuvreausapunnume342):

Cati ani ai? Cred ca nici la 50 de ani nu trebuie 4 ore. Spun asta ca am vazut p net.