| 1dsadsdsa1 a întrebat:

pe data de 10 august am plecat in tabara la mare iar pe data de 8-9 i-a venit ciclul prietenei mele.
pana in tabara o tinea in jur de 5 zile iar in tabara doar in prima zi a gasit ceva urme pe ob iar restul zilelor foarte putin sau deloc
dupa 4-5 zile ne-am "jucat" cu penisul la clitoris fara sa ejaculez sau sa penetrez
apoi s-a repetat si in a 7-a zi si a 8-a
de cand am venit din tabara se simte obosita si doarme destul de mult fata de cum obisnuia ea si astazi a durut-o burta.
este vreo sansa sa fi ramas insarcinata?
va rog, suntem foarte agitati

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa o doara din cauza faptului ca apa rece modifica durata menstruatiei, si totusi, nici tu nu spui prea multe detalii, si nu te judeca, e normal, mergeti impreuna la un control ginecologic, este ceva normal.

| AmaToaRea a răspuns:

Atata timp cat nu a existat penetrare nu ai de ce sa iti faci griji nu are cum sa fie insarcinata. bafta

| 1dsadsdsa1 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri, m-ati mai linistit puppy dog eyes