| R3DAOT a întrebat:

Pe prietena mea o dor sani si are in interiorul lor ceva asemanator cu niste bulgari tari, stie careva din ce cauza?

Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Um, pai, depinde cati ani are, si eu am o colega care isi strange maxim sutienul si apoi sta vreo 2-3 saptamani fara sa mai poatre pentru ca o dor foarte tare sanii. Daca prietena ta nu are aceasta problema inseamna ca ii cresc sanii, si cum adica niste "bulgari tari" toata lumea are un fel de "bulgare tare" in san thinking In orice caz, ori e problema cu stransul sutienului, ori ii cresc sanii :*. Funda smug?

3 răspunsuri:
| nustiunustiu a răspuns:

Poate fi un nodul. Cauta despre acesti noduli la san pe google.

| roxyflory a răspuns:

Pai s-ar putea sa ii vina menstruatia si din cauza astahappy

| Darkmoonight a răspuns:

Depinde cati ani are iubita ta. Poate sanii ei se dezvolta si cresc mai mari de asta