| cristicristi9999999 a întrebat:

.. plac o fata avum de citeva zile...dar eu stiu ca ei ii place alt baiet mai precis de Verisorul meu dar lui nui place de ea... nustiu cum sai trag atentia spunetimi ce sa fac

3 răspunsuri:
| alezander12 a răspuns:

Vorbeste cu verisorul tau sa-i spuna ca nu-i place de ea.Va suferi iar tu o vei consola.Cea mai una metoda big grinbig grin
Funda!

| cristicristi9999999 explică:

Am uitat sa zic ea a fost colega cu mime in clasa 1 si acum cind o vad la scoala cind vine de peste hotare nu pot sa ma gindesc la altceva decit la ea

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand ii va trece interesul fata de verisorul tau. Sper ca nu mai ai si alti verisori pe care sa-i stie ea.