| shummyalberto a întrebat:

poate cineva sa-mi zica si mie ce are modial mt2 ultra fun am intrat de curav si imi apare... uitati-va singuri http://mondialmt2.com/ultra/
Puteti sa-mi ziceti ce are ori sunt owneri in vacanta ori lau inchis si app nici sa faci cont pe ultra fun si fun nu merge decat pe new word am cont si cand ma conectez cu orice caracter ramane asa nu se incarca... daca nu mai merge imi ziceti si mie un sv cu bonusurile ieftine si ceva de genu bonus maxin 50 (sa zicen int str dex vit) si pv maxim 8000-1k si ratele bune sa faci bani repede dar bonusurile ma intereseaza sa fie bun cum am si scris multumesc dau funda scuze categoria

Răspuns Câştigător
| bogdan230 a răspuns:

La mine nu merge serveru ce ai scris tu acolo sa vad singur, oricum din spusele tale serverul e inchis doar momentan nu este inchis de tot deoarece ai spus ca tot se conecteaza macar umpika acolo deci e in vacanta cand o fi mereu cand dai sa intri eroare la conectarea la server atunci chiar e inchis serverul pentru o perioada de timp sau pentru totdeauna. funda?tongue