| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea m-a invitat sa dorm la ea si a zis sa imi aduc si niste prezervative. Avem amandoi 17 ani. Stiu ce inseamna ce mi-a zis numai cum sa fac cand ajung acolo? Ce sa fac? Sa ma comport natural? Suntem amandoi virgini.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul lucru inveti sa folosesti corect prezervativul, restul va dati voi seama

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu zic sa accepti oferta laughing si da, incerca sa te comporti natural.
Bafta!

| ywar a răspuns:

Sigur, sigur o sa-ti moara la intrare! Motivul e simplu: emotia, poate putin intimidat, teritoriu strain etc. Sex face oricine, dar oare au cap toti pentru asta? Da-ti raspunsul tie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-ei masina sau te duci pe jos, depinde unse sta prietena ta, astfel ai ajuns acolo.

Avand in vedere ca ti-a zis de prezervative e clar ca tipa vrea sex si o sa se ajunga de la sine acolo. Ea mai face o aluzie ieftina, tu ii mai pui o mana pe cur si de la asta pana la sex salbatic pe masina de spalat mai e doar un pas.

| oanaionella a răspuns:

Sa fiti atenti si sa va protejati neaparat! lasati.va dusi de val si totul va fi bine si frumos!

| carmenroxana a răspuns:

Da,incearca sa te comporti cat de normal poti, nu trebuie sa te stresezi, restul vine de la sine