| kostell a întrebat:

prietena mea zice ca eu doar zic ca o iubesc
cum as putea sa ii demonstrez ca o iubesc?

cel mai bun sfat ii voi da funda

Răspuns Câştigător
| Mikiass a răspuns:

Mai Costica atat timp cat tu ii transmiti afectiune prin vorba "dulce", prin complimente, ocazional mici cadouri, iesi cu ea in oras nu ar mai fi nevoie de nimic ( daca tu faci toate acestea si ea tot nu vede iubirea pe care o transmiti fata de ea inseamna ca e "oarba" - cu mintea-, cu alte cuvinte las-o ca nu e de tine) BAFTA!

| kostell explică (pentru Mikiass):

Mersi de sfat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prin sustinere cand are nevoie, sa-i arati ca e superioara pentru tine fata de restul fetelor, mici atentii din cand in cand ori din pura intamplare ori pentru a sarbatori ceva.