| Huihup_Octavian_Andrei_1998 a întrebat:

Puteti sa imi spune-ti niste replici de agatat fetele pe facebook? Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Si cu ''replicile de agatat'' o sa ramai!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

"-Eu put
-Tu puti
-Noi putem...sa fim impreuna,,

O sa pice pe spate de la asta, garantat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te las să mă ciupeşti dacă îmi dai like la poză."

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Fac un sondaj despre fetele urate care isi pun poza in care ies bine la poza de profil. Incearca cu 3 fete si vezi rezultatul.

| ToKen a răspuns:

"Se vede ca esti o fata care nu vorbeste cu toti prostii" moment in carea iti da seen...si-atat.

| NameHarris a răspuns:

Tata e bancher, Mama e judecator, fratele meu e castorit cu fica lui Bill gates, sora mea se iubeste cu Ronaldo cam astea ar fi daca nu ai frate sau sora excludelelaughing

| dianainsta01 a răspuns:

Nu se agata fetele pe facebook