| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Salut TPU revin o intrebare serioasa zic eu, azi am incercat pentru prima data sa zic asa sa fac sex cu prietena mea, a fost tot ok ne am sarutat etc, problema a fost ca penisul era in erectie dar nu era maxim sa zic asa si am apucat sa o bag doar odata apoi a"murit puțin" recunosc ca nu-mi place de ea asa mult sa simt ceva pentru ea etc nici nu prea imi place cum arata dar totusi care ar putea fi problema si cum pot sa o rezolv, dau funda. (am 18 ani)

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să fii mult mai relaxat.

| hahahahehehe a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa nu mi se scoale deloc. Era de la prea mult stres si se poate si din cauza ca nu esti atat de atras de ea.

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru hahahahehehe):

Sincer sa nu mananc **** nu s atras nu-mi place atat stii...si cum ai rezolvat pana la urma?

| Crackman a răspuns:

Dai fara să simți untura pe paine

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu-ți place de ea, de ce ai acceptat să faceti sex?

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru Emilian65):

laughing ce intrebare, esti barbat intelegi tu, ajuta ma macar cu un sfat despre ce am zis eu acolo dau funda.