| M00NLighT a întrebat:

Salut TpU! Sa trecem la subiectlaughing... Sunt cu o fata de vreo 2 luni jumate si parca dintrodata nu mai simt nimic pentru eastraight face, adica cand ne vedem stau cu ea vorbim dar nu cum o faceam altadata. Ce ziceti? Sa ma despart de ea sau sa continui? Si daca sa ma despart cum sa o fac ca sa nu o ranesc... Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| rightontrack a răspuns:

Nu te despati de ea pentru e complet normal iti vine di corp daca corpul tau nu e mutumit de cum merge relatia cu fata si incepe sa stinga flacara iubiri dar iubirea nu moare ramne ne simtita pentru ca focul puternic nu mai e dar o scanteie inca exista icearca iti faci corpul cumva mutumit si ai sa vezi ce se intampla hai sa zic cum sa faci:faceti impreuna ceva de care unul se teme cum ar fi sa va dati intr-un tobogan cu apa urias ca e vara sti unul in brate la celalt si va dati drumul in jos sau daca nai bani de asa ceva mergeti la un film horror dar vreau sa zic mama lu horror si ai sa vezi ca daca ea mai are o scanteie pentru tine si nimeni altcineva care sa o cunuasca si sa insemne mai mult pentru ea ca asa o sa dea buzna in braze la ala sau daca ai peste 18 ani incearca metoda cu cea mai mare modalitate de satisfactie sper ca am fost de ajutor funda te rog