| Gimigimilukulukuakua a întrebat:

Sa va zic ce am patit, eram pe balcon si mancam un corn si cainele meu a venit sa ii dau si lui si cand a sarit pe mine l-am aruncat pe geam si i-am zis mamei ca l-am dus la un prieten sa il imperecheze cu cateaua lui si am zis ca maine il aduc inapoi ce sa fac cum ii zic mamei ca cainele este mort?

11 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Deci. am ras 5 minute in continuu rolling on the floor)) cum sa arunci ma cainele pe geam? rolling on the floor) morrolling on the floor)...

| Crocaa a răspuns:

Ii spui ca prietenul tau l-a lasat afara si l-a lovit o masina sau ca in drum spre casa tu l-ai scapat si l-a lovit o masina.Sau a fost otravit cat timp a stat la prietenul tau, ai o gramada de alternative.

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Arunca-te si tu dupa el!

| Gimigimilukulukuakua explică (pentru PSHYCH8DYLLIC):

Tiam zis o sa ne aruncam amandoi daca vrei.

| Gimigimilukulukuakua explică (pentru PSHYCH8DYLLIC):

O sa sarim amadoi odata. Pace

| doarEu001 a răspuns:

Ai aruncat cainele pe geam?:O ma bufneste rasullaughing dar daca e adevarat ce zici ai probleme la mansardawinking om bolnavstraight face

| unnamedXXL a răspuns:

Lol.eu zic k trebuie sa ii zici.tot va afla pana la urma.tu esti copilul ei.deci cred ca te va ierta. poate o pedeapsa mica, depinde de ea si cat era de atasata de caine.sau zi ca ca l-a mancat cateaua prietenului laughing) zi ca a fugit si s-a ratacit si nu mai sti de el

| MelindaS a răspuns:

Deci esti nebun ma jur cum sa iti arunci cainele pe geam? e ca si cum ti-ai arunca proprul copil pe geam! Du-te la psihiatru copile esti bolnav!

| wizzady a răspuns:

Zii lu maicata ca a murit cand sa imperecheat
din cauza ca sa excitat cam tarelaughing

glumeam mai aruncal o datalaughing)

| Clauu_Claudiaa_1998 a răspuns:

Cum se poate ca un om sa arunce un biet caine pe geam? Tu te-ai lovit la carcasa? Eu in locul tau nu as posta asa ceva!

P.S:Spune-i mamei tale ca esti un om de nimic, ca ai mintit-o, si ca ti-ai aruncat bietul caine pe geamwave