| koopman a întrebat:

Sa zicem ca sunt prieten cu o fata de 2-3 ani.Ne jucam, facem glume, etc. Dar nu suntem impreuna.Si uitati intrebarea mea: Daca mas duce la ea si as pupao pe gura ce credeti ca ar face? cum credeti ca ar reactiona?

7 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Poate ca ea te considera doar un prieten foarte bun, si se simte bine cu tine doar din pozitia prieteni ca amici, eu zic sa cercetezi in legatura cu asta. Nu ai vrea sa sitrici o prietenie asa de lunga.

| andrey910 a răspuns:

Ori ti-ar spune frumos: Hai sa ramanem DOAR prieteni, ori ti-ar da o palma.

| koopman explică:

Deci sa va spun si ce a fost mai demult.Am intreabto daca vrea sa fie cu mine si a zi ca nu, ok am trecut peste asta.Iar acum in iarna... legat de intrebarea de sus.Am facut asta si mia zambit.Cu toate ca nu vroia sa fie cu mine, dar cand am pupato pe gura a zambit nu mi-a zis cas nesimtit sau mi-a fi dat vreo palma, ori ca nu ne potrivim.De ce a zambit cand nu vroia sa fie cu mine?

| anooonyyym a răspuns:

Acest lucru depinde de foarte multe chestii: depinde daca te place,depinde cat de apropiati sunteti, depinde ce fel de fata este, mai timida mai rautacioasa.Propunerea mea e sa nu faci asta.Tu ar trebui sa o intrebi in fata daca te place si daca vrea sa fie cu tine si daca accepta poti incercawinking sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana este si daca nutreste vreun soi de sentiment pentru tine, care sa nu fie mai mult de prietenie.Fii atent si tu la comportamentul ei in primul rand,si da-ti seama daca exista semne ca ar fi atrasa de tine,daca iti zambeste dulce,ca unuia pe care l-ar placea,daca te priveste atent,si pare indragostita, daca iti face complimente, daca te ajuta pentru ca tine la tine si pare sa vrea mai mult.Esti baiat,trebuie sa stii sa iti dai seama daca o fata te place,si depinde si daca e timida sau mai indrazneata,ca daca e indrazneata sigur ti-a dat semne sau mai mult,daca nu atunci asteapta sa faci u primul pas.Dar daca ea are sentimente pentru tine,normal ca iti va raspunde la fel,orice fel de persoana e, se va lasa pupata, sau te va pupa si ea si se va transforma intr-un sarut. Poti incerca dar intai analizeaza situatia.Pentru ca daca nu te place,atunci poate se va speria,poate chiar iti va da o palma daca e o fata asa mai puritana si care se face respectata,desi nu cred ca ar reactiona chiar cu acest gest, cel mai de graba s-ar mira si te-ar intreba de ce ai facut acest lucru, iar apoi ar putea deveni ceva mai distanta si ti-ar spune clar sau pe ocolite ca ea nu simte ceva de acest gen pentru tine.Deci fii foarte atent la atitudinea ei si la cum se comporta cu tine si da-ti seama daca te place,daca crezi ca este atrasa de tine,atunci poti sa faci acest pas si sa incerci, nu ai nimic de pierdut, nu trebuie sa iti fie teama de dragoste.

| Nelicika96 a răspuns:

Cred ca ti-ar da o palma... daca desigur ea nu te place(parerea mea)

| Oanaaw a răspuns:

Soclaughingurmat probabil ori de un zambet si alt sarut ori de o palmaa
mmmmm.probabil merita incercat da gandeste-te daca chair o vreii ca astfel ai cam strica prietenia daca ea probabil nu vrea. poate e mai bine sa te dai un pic la ea si apoi sa faci astalaughingtotusi nu iti rupe avantul
putin ar face asta si as bate palma cu tine pentru asta