| qAndu a întrebat:

Salut baieti, spuneti-mi cum le ziceti la fete daca vor sa fie cu voi?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Cel mai bine e sa ii propui o iesire prin parc. Acolo sa vorbiti, sa o intrebi ce parere are despre tine...
Si sa o intrebi daca doreste sa-ti fie iubita!

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu le zici. le faci sa vina la tine. evident, cu multa rabdare si nu de pe o zi pe alta

| qAndu explică:

Cine te-a bagat in seama?

| qAndu explică:

Pleacă că nu ai ce căuta pe subiectul ăsta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pai nu le zic nimic, o sarut si las treaba sa mearga de la sine, o sunt, ne vedem la o cafea, vedem un film la mine

| Incepator01 a răspuns:

Nu le zicem straight face

| EuSuntB2K a răspuns:

Multi se complica cu cine si toate cele...simplu ii spui ca iti place de ea... daca si ea te place s-a rezolvat.big grin

| Victor_Bogdan_1992 a răspuns:

Vb din experienta. Cea mai buna cale e sa te duci la ea, o pupi pe obraz, frunte sau o ti de mana, o scoti la un suc, si acolo daca vrei o poti intreba happy

| eRNekA a răspuns:

Salut!

Comporta-te cat mai normal, daca te va remarca te place asa cum esti.