| DarkBlood32 a întrebat:

Scuzati`mi categoria. puppy dog eyes Deci, azi noapte am visat ca ma sarutam pe gura cu un baiat din clasa de la mine si a durat cam 3-4 secunde. happy ne sarutam in clasa. big grin Ce semnificatie are?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Erai indragostita de el si iti doreai o relatie. tongue

8 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Ca ai o fantezie ascunsa in subconstientul tau in legatura cu colegul tau happy De obicei visam despre dorintele noastre ascunse in colturile intunecate ale mintii happy E ceva firescwinking

| MasterYoda a răspuns:

Ca o sa ti se rupa o unghie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te sarutai cu un baiat...

| SongokuJR a răspuns:

JUst a Dream

| NorishorPhufos a răspuns:

Cand visam de fapt creierul nostru elaboreaza dorintele noastre, preocuparile noastre etc... Aici creierul tau doar a inscenat ceea ce tu iti doresti foarte mult :p

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Pai,inseamna ca tu il placi pe acel baiat dar poate nu ti-ai dat seama..si ca poate intr-o zi va fi iubitul tau:X:X

| DarkBlood32 explică (pentru AllyAlexaMarya):

Nu il plac deloc, dar poate el ma place pe mine dar nu-mi pasa. Nu as vrea sa fie iubitul meu. Oricum, plac pe altcineva.

| alexfb a răspuns:

Nu inseamna nimic. Nu inseamna ca o sa fie sotul tau ci doar ca, creierul tau se relaxeaza si culmea, a combinat ceva sexual cu o persoana din memoria ta, logic persoana masculina. Nimic nou. Daca vrei ceva mai elaborat, era unu... a da Freud! El era cu semnificatii ale viselor manifestate in mod sexual.