| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce sa ii cumpar!

Avem 17 ani amandoi, e o fire mai rebela, jucausa! ce as putea sa ii cumpar? avem 1 luna impreuna

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un iepuras cu o inimioara sa puna numele tau si al persoanei iubite.

Răspuns utilizator avertizat
| Shine a răspuns:

Daca zici ca e o fire mai jucausa, poti sa ii iei si un ursulet mare de plus pe care scrie "te iubesc". Cred ca oricarei fete(indiferent de varsta) i-ar placea un astfel de cadou de v-day de la iubit. Mai poti sa ii iei o bijuterii daca poarta. Doar sa nu fie un inel! Doar nu vrei sa sperii fatalaughing
Indiferent de cadoul pe care il iei, asigura-te ca ziua indragostitilor sa o petreceti impreuna. Asa poti sa o duci la un restaurant daca vrei sau intr-un loc mai romanticwinking
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| ZORRA a răspuns:

Sa va facei amandoi o bratara de aur cu numele vostru pe ea

| TheSunWillBeHere a răspuns:

I-ai ce iti vine prima data in minte cand te gandesti la ea [la lucruri materiale ma refer]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany poti sa ii cumperi ceva gen un inel sau un lantisor sau un parfum
sau daca nu poti sa staty doar voi doi o noapte la un hotel cu sampanie so lumanari etc dragoste si pasiune depinde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place ei cel mai mult sa o scoti undeva si sa zicem un lantisor cu o inima dar sa nu fie de aur pentru ca e demodat