| ssc a întrebat:

Salut tpU! simpatizez o fata cuminte, inteligenta, frumoasa dar nu stiu cum sa ma comport pentru ca pare destul de inabordabila stiu ca e singura dar imi da senzatia ca nu vrea pe nimeni in viata ei deocamdata avem doar discutii amicale, trecem aman2 clasa a 12-a. acum ea e plecata in alt oras iar eu in alta tara tinem legatura pe fb. astept sfaturile voastre. va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Pai poate nu-si doreste pur si simplu pe cineva in viata ei acum ar trebui sa ai putina rabdare cu ea pana se atseaza ea de tine pentru ceea ce esti.

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Totul ar trebui să înceapă cu discuții amicale. Ține în continuare legătura cu ea și invit-o undeva când se întoarce. Nu te lua după aparențe. Încercarea moarte n-are.

| neutrino a răspuns:

Voi doi indepliniti toate conditiile pentru a intemeia o relatie serioasa. Comporta-te ca si pana acum si atunci cand va veti intalni, invit-o in oras!

| LiVeeee a răspuns:

Salut,pentru inceput continua cu discutiile amicale, descoper-o mai bine zis si apoi cand esti pregatit actioneazawinking

| Mihaelazet8 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, invit-o in oras si intreab-o ce parere are despre tine! mult succes!