| Ionutz_1335 a întrebat:

sper ca ma veti ajuta si de data astahappy... Iubesc o fata mai mult k orice pe lumea asta...ea stie si ea tine la mine stiu pentru ca mi-a spus asta dar spune ca nu putem fi impreuna deoarece la anul se va muta si nu vom mai putea fi impreuna. Ma simt cel mai distrus om in momentele astea dati-mi un sfat va rogsad

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Pai nu o face, arata-i fetei cat de mult tii la ea.

Numai bine.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muta te cu ea daca o iubesti asa mult

| Ionutz_1335 explică (pentru suntserios):

Si cum vrei sa fac asta? am 18 ani in plm....deabea am avut bani sa imi iau masina....de unde dracu sa ma mut in Bucuresti

| suntserios a răspuns (pentru Ionutz_1335):

Pai e varsta perfecta, te muti in Bucuresti, dai si tu la o facultate,
dar na masina a fost mai importanta

| Ionutz_1335 explică (pentru suntserios):

Cand mi-am luat masina....nu aveam de unde sa stiu ca ea se muta....am luat-o pentru noi dau la facultate aici din pacatehappy nu am cum sa ma mut

| Dariusuu a răspuns:

Da... e chiar trist.

Ai putea sa incerci totusi sa ai o relatie cu ea, o relatie la distanta.
A-ti putea incerca sa aveti o relatie, un an totusi e mult, se pot intampla multe lucruri frumoasa intre voi.

Daca chiar va iubiti, va functiona.

Cu bine.

| Ionutz_1335 explică (pentru Dariusuu):

Da,dar zice ca nu vrea sa sufarhappy si nu va putea fi alaturi de mine cand voi avea nevoie...si mai bine sa incercam sa uitam unul de altul sau sa rupem legatura o perioada de timp dar nu pot face asta

| Ionutz_1335 explică (pentru Dariusuu):

Incerc sa nu o fac dar inauntrul meu sunt constient k odata si odata se va termina pentru ca relatiile la distanta nu prea tin singurul lucru ce imi vine sa fac acum e sa stau inchis in camera mea si sa ascult muzica trista

| Dariusuu a răspuns (pentru Ionutz_1335):

Pai nu o face, arata-i fetei cat de mult tii la ea.

Numai bine.

| al3xander a răspuns:

Pai si daca se va muta de ce crede ca asta va fi o problema mare? nu va simtiti in stare sa aveti o relatie la distanta?

| lolylolypops a răspuns:

O relatie la distanta este o relatie grea, dar daca va iubiti si aveti incredere unul in celalalt va functiona! Mult succes