| RarD a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta si la urmatoarea problema: Nu demult am cunoscut o fata care a inceput sa imi placa. Mai tarziu am aflat ca este cu 1 an mai mare si ca invata la aceeasi scoala ca si mine. Am intrebat-o daca vrea sa fie prietena mea dar ea mi-a raspuns ca ar fi mai bine sa ramanem doar prieteni.Insa numai la ea ma gandesc si imi place de ea din ce in ce mai mult.Are cineva vreo idee in ceea ce as putea face? Dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai bine ati ramane prieteni pentru ca ea nu are sentimente pentru tine, eu vreau sa te mint sau sa te amagesc ca sa faci aia si sa pici naspa si nici sa nu mai fi amic cu ea, u faci ceea ce crezi u mai bine