| Nemesis2012 a întrebat:

spuneti-mi si mie sunt chiar nedumerit;( Masturbarea poate avea consecinte grave ale sanatatii. Unii spun ca da alti ca nu sunt baiat si imi place foarte mult prieteni mei au spus ca e normal;( dar eu nu cred si nu sunt sigur. funda

2 răspunsuri:
| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Este foarte normal sa te masturbezi dupa 11-12 ani! Adica cand est copil ( gen 5-7-9 ani, poti samane cu sechele, gen tulburari de memorie) dar dupa 12 ani nu e nimic rau. Dar nu exagera, adica nu e normal 20 orgasme pe zi, sa fim seriosi.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

N-are ce rau sa iti faca!