| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU, spuneti-mi si mie va rog, de ce atunci cand este o cearta intr-o relatie, baiatul mereu spune " gata m-am saturat, totul s-a terminat" iar peste 5 minute zice " prostuto mai crezut? eu te iubesc si nu renunt la tine nicicand". De ce la nervi afirma asta? Poate fi din cauza mea, ca sunt foarte geloasa si egoista?

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Sti de ce pentru ca este prea constrans si se simte daramat.si iese din asta doar fugind. apoi isi da seama de prostie venind mereu inapoi.si faze de gelozie pai draga daca nu te-ar iubi ar mai fi cu tine? gelozie e un lucru ce distruge multe relatii iti zic eu

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da. E din cauza comportamentului tau. El pe moment se enerveaza si spune acele lucruri fara sa mai gandeasca iar apoi isi da seama ca nu simte asa, ca totul a fost spus la furie si iti spune ca nu renunta la tine pentru nimic in lume.

| LallyLala a răspuns:

Atunci cand se enerveaza se satura de tot si de toate si zice acele lucruri la nervi, fara sa-si dea seama.Cand se calmeaza ii pare rau si incearca sa faca sa fie bine. Daca va certati e normal sa se enerveze, nu e neaparat ca esti tu geloasa, uneori chiar le place baietilor.

| fgch a răspuns:

Pai mna.baiatul te iubeste.Dar poate uneori faci unele chestii care umplu paharul si atunci tipul trebuie sa se descarce.Si iti spune numite lucruri, iar apoi isi da seama ca a gresit si ca nu vrea sa te piarda tongue. Ar trebui atunci cand te mai certi cu el si spune asta sa observi ce anume zici, ce il face sa se enerveze big grin. Apoi, ar trebui sa te controlezi putin.Multe chestii la voi femeile sunt "imaginare", adica luati un lucru si il intoarcerti in toate felurile, iar apoi ajungeti la un raspuns care e total pe langa adevar tongue

| mogosan96 a răspuns:

Cazul 1)a spus cuvintele alea la nervi si si-a dat seama ca nu a zis bine ptk el te iubeste. cazul 2)imi da seama ca tu esti singurafata care stai cu el si nu vrea sa fie singurvcazul 3) nu-l stiu