| simona1818 a întrebat:

Salut TPU, stateam cu iubirul meu in pat dezbracati si el ma atingea cu penisul pe langa vagin nu a intrat in vagin si nici nu a ejaculat atunci, maine am ovulatia, e posibil sa eaman gravida?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, gravida ramîi cu ejaculasre in vagin nu asa cum ati facut voi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la ce sa ramai însărcinată?

suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost până acum un singur caz de concepție imaculata in istorie

| VoidEternal a răspuns:

Uterul tau avea Bluetooth activat? Dacă nu, ești safe.

| TimberWolf a răspuns:

O sa avem un nepotel!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred că rămâi, stai liniștită, dacă zici ca nu a ejaculat. Dar de ce faceți prostii de genul asta fix la ovulație?

| Annie92 a răspuns:

Bună Simona, dacă te-a atins cu penisul pe vagin există o șansă să rămâi una mică dar există posibilitatea ca în lichidul preejaculator să fie spermatozoizi și să alunece înăuntru. Să vă protejați cu prezervativ e singura metodă contraceptivă care te păzește nu doar de sarcină ci și de boli cu transmitere sexuală. Mai ales dacă sunteți la început și nu aveți o relație stabilă și exclusivă.

| Lioninfinite a răspuns:

Nu ai cum