| Echin a întrebat:

Salut TPU, știți cumva de unde pot cumpăra cătușe de calitate pentru iubita mea? Cele vechi nu erau de calitate și s-au rupt ușor așa că aș aprecia o pereche reală iar bugetul este până la 300 de lei.
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Senzatiile tari nu pot pune catuse constiintei care te atentioneaza ca sexul fara casatorie nu e benefic holistic unei persoane, indiferent de creativitatea artificiilor.

| Violleta2022 a răspuns:

De la sex-shopul din orasul tau.

| Hammurabi a răspuns:

? Ți-e greu să bagi o căutare pe Google?
Sau ai vrut doar să ne informezi despre experiențele tale sexuale?

| TheGentleman a răspuns:

Cătușe găsești la orice magazin cu echipamente militare. Atenție însă, cheița este destul de fragilă și se poate rupe

| GouDidodino a răspuns:

Nu mai da banii pe cătușe, folosește sârmă de balot, ieftin și bun. Poate sa facă ca toți dracii ca nu mai scăpa de acolo

| Echin explică:

Tind să menționez că le voi utiliza pentru a o lega de pat (bară metalică) și e preferabil să nu strângă tare cât să lase urme dar nici să nu se deschidă prea ușor când te zbați.

| Goete a răspuns (pentru Echin):

Catusele care nu sunt stranse tare pe o mana feminina, o lasa sa scape pentru ca au mainile mai subtiri ca barbatii, si le pot scoate - dar nu mi se pare normal sa vrea sa scape, daca e de acord cu aceste perversiuni sub care se zbate