| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani am prietena si nu stiu cum sa o alint, stiu ca fetelor le place sa fie alintate, nu vreau sa ii zic "iubi"mi se pare prea banal, si nici pisi nu-i place sa-i zic va rog ziceti-mi si mie niste alinturi
frumoase dau funda!

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Sufletzel,...sau ingerasi
mie as-mi place sa fiu alintata!batting eyelashes

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Marul meu
zarzara mea
gogaia mea

| ioana_8925 a răspuns:

Sarpe mic

| Tequila a răspuns:

Beib, honey -.-" Duh, inventeaza si tu, doar ai 15 ani

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Dar dc nu i zici iubita nu cred ca e asa banal... sau poti sa i zici : bebe, puyu, frumoaso, papusa (fetelor le place sa li se spuna papusawinking ) pustoaico... inprovizeaza. si nu trebuie neaparat sa i zici tot timpu acelasi alint, poti sa i zici toate de mai sus. ca sa nu intri in monotoniewinking
P.S: Nu toate de odata laughing

| iJustWannaDance a răspuns:

Pare prosteste, dar mie imi plac chestiile gen: capsunica mea, ciresica... stii u.de la fructe