| giannyblack a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani iar incurand trebuie sa imi incep viata sexuala... Doar o intrebare am, dupa eventuala rupere a "atei" capul penisului ramane deschis?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Da ramane deschis. happy Si nu curge sange asa cum spune #Ioanaaaaa aia. Poate daca o dezvirginezi pe ea, si e virgina ii v-a sangera pasarica rau de tot. laughing big grin Funda happy

5 răspunsuri:
| lanaaaaa a răspuns:

Da, curge mult sange, poti muri din cauza hemoragiei, nu o face, esti inca tanar. sad

Răspuns utilizator avertizat
| caus3lov3ya a răspuns:

De fapt chiar ti-ai dori ca ata sa ramana acolo. Daca stimulezi cum trebuie locul ala o sa obtii rezultate bune. Apropo, nu se rupe asa usor...

| bobo37 a răspuns:

De ce trebuie?