| Malake a întrebat:

Sunt baiat, am aproape 16 ani și sunt virgin.
Problema este că penisul meu sta destul de curbat in jos in erecție..si îmi e teama sa nu fie ceva grav.
Cum as putea sa rezolv? Sau macar sa știu dacă aceasta este o problema..Va rog am nevoie de un răspuns cât mai repede

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza observatiilor indelungate si a statisticilor existente s-a constatat si s-a ajuns la concluzia ca minim 8 din 10 penisuri, sunt mai mult sau mai putin arcuite, incovoiate, (chiar strambe) in absolut toate directiile posibile : in sus, in jos, spre dreapta sau stanga, ori orice alta directie intermediara. Fiecare barbat dupa ce isi incepe viata sexuala isi gaseste si-si stabileste si cea mai buna si acceptabia pozitia de sex folosita care in timp devine pozitia... favorita. Multa sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intr-o oarecare masura, este normal sa fie putin "curbat"

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai nicio problema la penis. Asa si-a ales el pozitia normala sa stea in erectie.

| Dana2103 a răspuns:

Nu toate penisurile sunt drepte. Important e sa n ai dureri